Z czym powinni najważniejszym się szefowie Cabinet, aby móc. skutecznie podjąć wyprawę do świata sztucznej inteligencji i czerpać z korzystam zyski? Powyższe przykłady pokazują, że nowoczesne Techniki z pogranicza sztucznej inteligencji nie tylko stwarzają Nowe możliwości, ALE także mogą istotnie poprawić skuteczność już istniejących w organizacji procesów. Powstaje Zatem zasadnicze pytanie: Jakie Warunki powinna spełnić Organizacja, aby otworzyć sobie droge do wykorzystania możliwości ai? Szczegółowa odpowied¬ nie jest Prosta, spróbujmy Więc wskazać kilka najważniejszych, elementów kluczowych. Łatwo eksperymentuj i równolegle Szkól swoje MODELE uczenia głębokiego oraz sztucznej inteligencji w dużej skali W latach 40-tych ubiegłego wieku, Kiedy Warren McCulloch i Walter Pitts stworzyli matematyczny modèle Sieci neuronowych, wydawało się, że droga do stworzenia sztucznego mózgu i sztucznej inteligencji Stoi otworem. Kolejny krok à zrobienie “OKNA wystawowego” DLA sztucznej inteligencji na bazie Technologii, które wykorzystaliśmy, oraz danych, które zgromadziliśmy je przetworzyliśmy. Załóżmy, że wykorzystaliśma Dane z Call Center je wykorzystaliśmy głębokie uczenie, aby przewidywać skuteczność rozmów sprzedażowych w zależności OD Łask ich wykonania, charakterystyki klienta, osoby dzwoniącej oraz kilku innych zmiennych. Dzięki temu potrafimy optymalizować Rozmowy telefoniczne: Wiemy, ne Kogo, Kiedy i Jak Warto dzwonić. Różnice nie są kolosalne, Być może nawet nie stoją za Nimi realne pieniądze. ALE Można zademonstrować skuteczność rozwiązań z półki AI; pokazać wszystkim w firmie, że sztuczna inteligencja à nie tylko zabawka Informatyki działu, ALE realna wartość w działaniu firmy.

Dziś z Metod Deep Learning korzystają Wszyscy najwięksi potentaci branży IT, bez uczenia głębokiego Google, Apple, Czy Microsoft nie mogłyby oferować wielu swoich Usług en ligne. Inteligencja głosowych asystentów takich jak Siri, Cortana Czy Asystent Google, à Produkt głębokiego uczenia maszynowego. To, NP poszukując że. konkretnych zdjęć, Wyszukiwarka (Google, Bing) jest w stanie je znaleźć je wyszukać także podobieństwa aucune “rozumienia” obrazu contenu-Tego maszyna też nie potrafiłaby bez uczenia głębokiego. Potencjał sztucznej inteligencji dostrzegają również firmy kojarzone racjay ze sprzętem, NP. Intel. Zresztą trudno pominąć rolę procesorowego potentata z Santa Clara wobec faktu, że flippant 97% wszystkich serwerów świata przetwarzających Żądania związane z uczeniem maszynowym pracuje Pod kontrolą procesorów intela właśnie. Jednak “sprzętowcy” nie poprzestają wyłącznie na opracowywaniu układów samych. Intel przejął Rok temu (w sierpniu 2016 Roku) stosunkowo młodą, Bo powstałą w 2014 Roku firmę systèmes nervana. Ta Mało znana u NAS Spółka ma imponujące Osiągnięcia w dziedzinie Technologii uczenia głębokiego.

Intel ma nadzieję, że przejęcie własności intelektualnej nervana systèmes Pozwoli firmie znacznie rozszerzyć możliwości w dziedzinie dalszego Rozwoju sztucznej inteligencji. Obraz sztucznej inteligencji przedstawianej w koncepcjach Sci-Fi kolejnych lat temu jako ludzkie roboty przejmujące kontrole nad światem w niewielkim stopniu nawiązuje do Tego Jak wygląda dzisiejsza Technologia. Szybkie tempo Rozwoju przygniatającej rozszerzonej, wirtualnej przygniatającej i sztucznej inteligencji wzbudza ciekawość Jak będzie wyglądało Wykorzystanie tych Technologii i Jak bĩą une Świat kształtować. AI à dziedzina Nauk informatycznych skupiająca się na tworzeniu inteligentnych maszyn, które działają je reagują Jak Ludzie.